Strona Główna forum witryny slowianki.org
Forum dyskusyjne Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół ZPiT "Słowianki"

:: Home :: Aktualności :: SWiPS :: Foto-albumy :: Forum ::

Forum : FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: stani
Pon 24 Lis, 2014 16:40
Jubileusz 55- lecia - krótka relacja
Autor Wiadomość
krzysztofniewiara 
Moderator

Członek ZPiT: tak
Posty: 135
Wysłany: Pon 24 Lis, 2014 12:24   Jubileusz 55- lecia - krótka relacja

Kochani
piszę już po raz trzeci, widocznie poprzednie teksty były za długie i nie weszły.

Więc krótko .
Było WSPANIALE
Poczuliśmy się o 40 lat młodsi w tej szatni i na tej scenie wspólnie ze Słowiankami, pięknymi dziewczynami i przystojnymi chłopakami. Prasłowianki rozpoczynały 2-gą część Koncertu tzw. "słowiańską" i poszliśmy na całość, również balet Wychowanków dał ostro czadu, były owacje, atmosfera jak na koncercie Stinga. Po Koncercie godzinne gratulacje ze Świata całego i Polski.
Na spotkaniu naszym Prasłowiankowym po Koncercie w Restauracji Balkanica miało być 25-30 osób było 80 , właściciele przerażeni nigdy nie mieli tak rozbawionej cudownie grupy i tak trzymać!!! Czerwone winko lało się strumieniami.
Na balu Jubileuszowym dopiero po 2-giej w nocy zaczęła się nasza " słowiankowa" zabawa z popisami, gremialnym śpiewaniem, tańczonymi kolami itd. ostatni wychodzili niechętnie po 5 tej rano.

W niedzielę w cudownych murach Bazyliki Mariackiej przy śpiewie naszych ,czyli Zdzisia Adamkiewicza ,Wiki Bisztygi i Jacka Dudki modliliśmy się w intencji następnych 55 lat Słowianek i naszych Zmarłych słowiankowych przyjaciół. Wzruszeni do łez pięknymi słowami Księdza Celebransa o miłości do śpiewu i tańca, po Mszy udaliśmy się do Jaszczurów na rozgrzewającą herbatkę i nie tylko. Zeniu Krukowiecki uraczył nas pięknym wierszem o Nas a wszystko wspaniale przygotował - jak zwykle zresztą Zygmuś Adamkiewicz.
żal było się rozstawać a przyszło Nas mnóstwo z całymi rodzinami
mamy też kolejny dowód na nasze braterskie kontakty ze Słowiankami, całkiem możliwe że będziemy mieć wspólną stronę internetową.


Składamy wyrazy serdecznej podzięki dla wszystkich, którzy przygotowali ten Jubileusz

Krzysztof Niewiara
Szczęśliwy Prezes SWIPS :lol:
_________________
Krzych
 
 
admin 
Administrator


Członek ZPiT: tak
Posty: 20
Wysłany: Wto 25 Lis, 2014 19:49   

Ze swojej strony dodaję; wszystko sprawdziłem, nie ma przczyn systemowych czy też ograniczeń długości tekstów, chyba Krzś miał problemy ze swoim "kompem" :neutral:

.....było fajnie, też tam byłem (koncert, spodkanie, bal, msza i spotkanie w Jaszczurach) i co się dało piłem i się b. dobrze ze wszystkimi bawiłem, dzięki Wam Słowianki :lol: :lol: :lol:

wasz admin Staszek Z.
PS
są już dwa albumy: do nich można wstawiać zdjęcia z koncertu i zdjęcia ze spodkań/balu
_________________
administartor
 
 
krzysztofniewiara 
Moderator

Członek ZPiT: tak
Posty: 135
Wysłany: Pią 28 Lis, 2014 09:07   Wirus wyborczy.

Tak Stasiu , pewnie nie zdążyli wyłączyć tej wyborczej podliczarki głosów i trafiło na mnie - ale już wszystko jest OK, dzięki z dobre słowa.
_________________
Krzych
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo