Strona Główna forum witryny slowianki.org
Forum dyskusyjne Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół ZPiT "Słowianki"

:: Home :: Aktualności :: SWiPS :: Foto-albumy :: Forum ::

Forum : FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Nie 05 Paź, 2014 22:27
Zeniu Krukowiecki Laureatem Nagrody Artystycznej
Autor Wiadomość
krzysztofniewiara 
Moderator

Członek ZPiT: tak
Posty: 135
Wysłany: Wto 26 Lut, 2013 09:27   Zeniu Krukowiecki Laureatem Nagrody Artystycznej

Z prawdziwą przyjemnością , ale też i z nieukrywaną zazdrością informuję że że Zeniu Krukowiecki został nagrodzony najwyższą nagrodą jaką przyznaje miasto Olkusz za działalność kulturalną tj. Olkuską Nagrodą Artystyczną.
Benefis laureata odbędzie się dnia 02 marca- sobota o godzinie 17-tej w Olkuskim Miejskim Domu Kultury.
Oczywiście będziemy wspomagać Zenka myślą , mową i uczynkiem czyli śpiewem.
Zapowiadanych jest szereg osobistości świata kultury i polityki, będzie Dyr. Słowianek
H. Wolf pewnie z obstawą aktualnych Słowianek ale przede wszystkim będziemy My- Prasłowianki, które z radością odśpiewają Zenkowi Viwe la companii.
Zeniu zaprasza trochę wcześniej bo na godzinę 16-tą do znanego nam, Miejskiego Domu Kultury by się przygotować.
Jak zwykle zapowiadane są atrakcje ale one pozostają w miłej osobie Laureata tajemnicy.

Drogi Zenku najserdeczniejsze gratulacje od całej braci słowiankowo- prasłowiankowej.

Ad Multos Annos
_________________
Krzych
 
 
ajdejano 
użytkownik nieaktywny


Członek ZPiT: tak
Posty: 1
Wysłany: Wto 26 Lut, 2013 20:17   

Gratuluję Zenkowi i pytam, czy może jest jakaś organizacja wyjazdu Prasłowianek? Może umawialiście się w Głogoczowie? A może po prostu każdy jedzie jak Bóg da, albo nie jedzie? Byłabym wdzięczna za odpowiedź, ściskam, pozdrawiam, Ewa
 
 
krzysztofniewiara 
Moderator

Członek ZPiT: tak
Posty: 135
Wysłany: Śro 27 Lut, 2013 07:46   Witaj Ewka

Jedziemy prywatnie ale ja mam 2 miejsca w samochodzie więc mogę cie zabrać i oczywiście odwiozę, jestem w sobotę w południe w Krakowie, wyjazd byłby gdzieś o 3 ciej, jeżeli cię to interesuje zadzwoń moja kom 603052931

pozdrawiam
_________________
Krzych
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo