Strona Główna forum witryny slowianki.org
Forum dyskusyjne Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół ZPiT "Słowianki"

:: Home :: Aktualności :: SWiPS :: Foto-albumy :: Forum ::

Forum : FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sob 25 Paź, 2014 10:03
Jubileusz 5-lecia w Arce 3 paź 2014
Autor Wiadomość
dziedzinskiwieslaw 
użytkownik nieaktywny



Członek ZPiT: tak
Posty: 1
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014 20:07   Jubileusz 5-lecia w Arce 3 paź 2014

Witam na forum, którego prawie nikt nie odwiedza.
Koncert Prasłowianek 3 października można uznać za jeden z najlepszych pod względem wykonawczym i artystycznym. Wszyscy wykonawcy bardzo uważni, panowała duża koncentracja-pozytywna, starano się o dobre interpretacje muzyczne oraz dobrą koordynację zespołu na scenie i to się wg mnie udało. Gratulacje!
Słowo o relacjach Krzysztofa z koncertów: muszę stwierdzić, że trochę irytujące jest używanie zdrobnień w relacjach Prezesa z koncertów, dotyczy to imion : Stasiu , Zeniu, Lidzia, Jędrek a ostatnio z koncertu w Arce - Laziu (nawet nie kojarzę tego zdrobnienia imienia), natomiast nasze plany koncertowe to koncerciki, imprezki, herbatki, ahy(?) i ohy(?), śpiewanie - to pośpiewanko, przyjęcie to przyjątko, imieninki, urodzinki itd… słowem, nie obrażając nikogo, zdziecinnienie, brak powagi lub zbytnia poufałość, która jest możliwa prywatnie, ale w tym miejscu raczej zbędna.
Wydaje się, że pisząc na forum internetowym (także przez mikrofon na estradzie) lub zwracając się do ludzi dosyć „dojrzałych”, powinno się pisać serio i bez takiej maniery, bo inaczej forum zamieni się w forumik, pisanie w takie tam pisanko o jakimś zespoliku, którego nie można traktować poważnie. Teksty te mogą przeczytać setki osób w całym Internecie, to nie są prywatne mail’e, trzeba o tym pamiętać.
Druga płyta Prasłowianek - już po raz drugi Prezes pisze na forum: w planach na Jubileusz 2014 jest druga płyta, cyt: „Również MY Prasłowianki mamy pomysł na Koncert 5-lecia nagrania naszej płyty” - lub że „mamy ją już w głowie”. Przepraszam bardzo, ja nic nie słyszałem o nagrywaniu drugiej płyty i nie czyniłem, z nikim odpowiedzialnym, działań w tej sprawie ani nie słyszałem o takich. W efekcie końcowym - płyta nie została oczywiście nagrana i…. to jest rzeczywistość, i po co było to pisanie o czymś czego nie ma, nie było i nie miało być . Proszę Prezesa o większą rzetelność na tym forum.
Krzysztof występujesz na forum, jako Prezes SWiPS, czytelnik traktuje serio Twoje teksty i serio traktuje Prasłowianki. Nie piszę tego aby kogoś piętnować, obrażać czy deprecjonować znaczenie, ale bądźmy jednak poważni, rzetelni i możliwie precyzyjni w sprawach istotnych.
Pozdrawiam serdecznie.
 
 
 
krzysztofniewiara 
Moderator

Członek ZPiT: tak
Posty: 135
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014 10:54   ad rem

Wiesławie, dziękuje Ci za te uwagi, faktycznie popełniłem parę " literówek" w ostatnim tekście za które niezwłocznie przeprosiłem - byłem wyraźnie w kiepskiej formie , choroba -, ,co do stylu , widzę że jesteś zapatrzony w styl swojego byłego Kierownika ale jesteśmy całkiem innym osobami, ja staram się być bardziej " normalny " to forum jest dla miłych mi przyjaciół i znajomych i nie zamierzam " rżnąć ważniaka" Ty byłeś dla mnie zawsze Dzidzią, Lidka Lidzią , Wiesław Wieśkiem, Stanisław Stasiem itd. powagę i autorytet buduje się nie ważnością i stanowiskiem służbowym ale wiarygodnością, to nie jest Policja ani Wojsko nasze Ludowe.. Pod informacjami podpisuję się nie jako bardzo ważny Prezes ale krzych i takim jestem i chcę być dla was wszystkich. Co do następnej płyty , oczywiście że rozmawiamy między sobą o niej prywatnie a okazja 5-lecia nagrania nadała nowy impuls do kolejnych rozmów że może by tak następna... tym bardziej że od tamtych czasów doszło nam kilka nowych pozycji , które wykonujemy. Więc to wszytko jest w sferze rozmów i marzeń , przynajmniej na razie.
To tyle i boję się że tą naszą polemikę przeczytamy tylko My - a może nie!
do zobaczenia na następnych " koncercikach"
_________________
Krzych
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo