Strona Główna forum witryny slowianki.org
Forum dyskusyjne Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół ZPiT "Słowianki"

:: Home :: Aktualności :: SWiPS :: Foto-albumy :: Forum ::

Forum : FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Majówka 2009
Autor Wiadomość
krzysztofniewiara 
Moderator

Członek ZPiT: tak
Posty: 135
Wysłany: Śro 27 Maj, 2009 09:40   Majówka 2009

Kochani
Jesteśmy już po" majówce" a chciałoby się cofnąć czas i być przed. " Krzaki" czyli knajpa o wiele mówiącej nazwie " Incognito" albo jak mówili niektórzy " In koguto" wyprawiła nam całkiem niezłe przyjątko .Było 10 pokoleń słowiankowych od tych najzacniejszych założycielek po cudowną młodzież z aktualnego Zespołu , która co prawda usadowiła się w swoim gronie na antresoli- tak, tak dobudowano ostatnio ale równo dawała czadu razem z nami do wczesnych godzin porannych. Było nas koło setka tak że ledwo zmieścilismy się ale nie lało, nie było mrozu a tym którzy troszkę wyziębli podawano różne trunki lane z baru z spod pazuchy. Schodziliśmy się do 12-tej- Michaś Półtorak jak zwykle musiał swoje odegrać w Piwnicy ale był, zaliczył i chwała mu.Mój przyjaciel A. Binko zwany Binalem wreszcie zapisał się do Stowarzyszenia i zapłacił składki- na biednego nie trafiło- choć się nie doczekał Mercedesa dla Prezesa. Kapela jak zwykle rewelacja Dzidzia z Wojtkiem Jońcem wspomagana w porywach przez piszącego te slowa rżneła równo bez ustanku przez 4 godziny. Chlopaki kochamy Was i nisko się kłaniamy.!!!Padały propozycje żeby spotykać sie co miesiąc dla uczczenia Jubileuszu, wielu miało wątpliwości co do wytrzymałości wątroby i strun głosowych. Zebraliśmy też troszke pieniążków - prawie 2 tysiące zł- co nam się bardzo przyda w dofinansowaniu planowanych wydatków Jubileuszowych. Bardzo przydatny okazał sie mój futerał na skrzypce,do którego Zenek Krukowiecki dając na początek dobry przykład zrobił totalną ściepkę, wasza hojność była o wiele większa niż na tacę w kościele. Tych wielu wspaniale spędzonych godzin opisać się nie da, było cudownie jak zwykle i będzie cudownie jak zwykle bo w Naszym słowiankowym gronie nigdy nie odpuszczamy. Wszystkim , którzy byli i nie byli ale o Nas ciepło myśleli przesyłam staropolskie AJDE JANO

i do ZOBACZYSKA
PREZES
_________________
Krzych
 
 
staszek 
użytkownik nieaktywny



Członek ZPiT: tak
Posty: 4
Wysłany: Śro 27 Maj, 2009 21:52   

Krzyś, jak to przeczytałem, to aż mi się łezka zakręciła w oku - że też ja nie mogłem być razem z Wami :sad:
_________________
Staszek Z.
 
 
 
krzysztofniewiara 
Moderator

Członek ZPiT: tak
Posty: 135
Wysłany: Czw 28 Maj, 2009 08:08   pozdrawianko

pozdrawiamy i myslimy o Tobie z nadzieją że sie pokażesz
_________________
Krzych
 
 
janeczek 
Moderator


Członek ZPiT: tak
Posty: 31
Wysłany: Pią 29 Maj, 2009 00:16   Staszku - tak było

http://www.youtube.com/watch?v=ttcpFLPKHUw

http://www.youtube.com/watch?v=Mn8xjGMM4ns

http://www.youtube.com/watch?v=8A8GY4NBj3A

pozdraw
Janeczek
 
 
 
krzysztofniewiara 
Moderator

Członek ZPiT: tak
Posty: 135
Wysłany: Pią 29 Maj, 2009 08:00   

Panie Janeczku
piękne dzięki dla mnie bomba, kiedyś ty to zrobił, no tak nie wypiliśmy ani banieczki bo ty byłeś w pracy!!!
_________________
Krzych
 
 
janeczek 
Moderator


Członek ZPiT: tak
Posty: 31
Wysłany: Pią 29 Maj, 2009 11:58   a tu z majówki 2007

http://www.youtube.com/watch?v=DeusUYKfy4Q
 
 
 
Natalia 
użytkownik nieaktywny


Członek ZPiT: tak
Posty: 1
Wysłany: Nie 31 Maj, 2009 02:56   

:lol: Milo przeczytac komentarze, ogladnac zdjecia, a nawet filmy ze slowiankowych spotkan!
Dziekuje w imieniu swoim, a mysle ze takze wszyscy za gorami i morzami, i Ci troche blizej tez dziekuja.
Pozdrawiam z antypodow
Natalia :lol:
_________________
Natalia Tobiasz-Korczyk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo