Strona Główna forum witryny slowianki.org
Forum dyskusyjne Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół ZPiT "Słowianki"

:: Home :: Aktualności :: SWiPS :: Foto-albumy :: Forum ::

Forum : FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Opłatek 2009, pierwsze refleksje...
Autor Wiadomość
krzysztofniewiara 
Moderator

Członek ZPiT: tak
Posty: 135
Wysłany: Pon 19 Sty, 2009 13:31   Opłatek 2009, pierwsze refleksje...

Kochani

Z radością wielką informuję że nasza kolejna " opłatkowa" impreza była na miarę Jubileuszu.
Dawaliśmy czadu do białego rana a ja- i tu biję się w piersi-dotrwałem tylko do 2-giej pozostawiając na placu boju ok. 30-stu rozbawionych słowiankowiczów. Szczególne podziękowania należą się KAPELI, która w składzie niespotykanym ok. 10-ciu grajków pod światłym przewodnictwem Dzidzi i Michasia Półtoraka wyzwoliła w nas pokłady talentu , których sami nawet nie byliśmy świadomi. To był koncert a właściwie 3 koncerty. Z żalem jednak informuję że balecik dał lekką plamę odwalając " kopanicę " tylko częściowo i w składzie nie gwarantującym sukcesów na scenie jubileuszowej. Natomiast chór, cóż ciary przechodziły przy Bilianie, Matuli mojej i Neseberi. Ja osobiście straciłem głos na dwa dni i w związku z tym dałem plamę w niedzielę na koncercie kolęd w Nowym Sączu.Balet będzie miał szansę zrehabilitować się na majówce o czym z radością donoszę!
Wszystkim, którzy byli, miód i wino-drinki pili ale również tym, których zmogła choroba lub inne przeszkody składam serdeczne dzięki za pamięć i składane telefonicznie życzenia w trakcie OPŁATKA". Niedługo będą zdjęcia, nad którymi całą noc pracował Andrzej Maciejewski.

Przypominam, w ty roku jest Jubileusz 50-lecia Słowianek, mamy kilka ciekawych pomysłów a nasza strona internetowa otwarta jest na Wasze pomysły. Wszystkie zostaną przedyskutowane.
W najbliższym czasie jesteśmy przed spotkaniem z kierownictwem Zespołu, temat: nasz udział i pomoc w obchodach Jubileuszu. Dajmy więc z siebie trochę, przypomnijmy sobie o Słowiankach i Stowarzyszeniu a będzie dobrze.

Pozdrawiam wszystkich

Krzysiek Niewiara

[ Komentarz dodany przez: admin: Pon 19 Sty, 2009 22:34 ]
Galeria zdięć ze spotkania: - patrz: Opłatek 2009.01.17

Jest też utworzony album zdięć ze spotkania opłatkowego - patrz: OPŁATEK 2009
Do tego albumu mogą wstawiać/dokładać swoje zdięcia z tego spotkania tylko zerejestrowani użytkownicy forum!

[ Komentarz dodany przez: janeczek: Nie 01 Lut, 2009 21:27 ]
Myślami byłem (byliśmy z Wami). Ale te restrykcje odnośnie zdjęć są trochę przesadzone - czy jak ktoś był nieobecny to nie może ich oglądać. NIC NIE WDZĘ, NIC NIE WIDZĘ (znaczy się żadnych zdjęć) ??????
Janeczek
_________________
Krzych
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo