Strona Główna forum witryny slowianki.org
Forum dyskusyjne Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół ZPiT "Słowianki"

:: Home :: Aktualności :: SWiPS :: Foto-albumy :: Forum ::

Forum : FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witamy wszystkie Słowianki i sympatyków
Autor Wiadomość
admin 
Administrator


Członek ZPiT: tak
Posty: 20
  Wysłany: Czw 15 Mar, 2007 11:53   Witamy wszystkie Słowianki i sympatyków

Serdecznie witamy byłych i aktualnych członków, sympatyków zespołu oraz wszystkie osoby zainteresowane.

Na forum dyskusyjnym Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół ZPiT "Słowianki" (krótko Forum SWiPS), oczekujemy gorących, szczerych i kulturalnie prowadzonych dyskusji (patrz Kategoria ogólna Regulamin forum) na tematy, które są związane z zespołem "Słowianki", kulturą słowiańską oraz naszym stowarzyszeniem.

Tylko zarejestrowani użytkownicy (w menue pod Rejestracja
) mają prawo do prowadzenia dyskusji w ramach forum :!:

:?: Jeśli masz pytania lub wątpliwości jak się w tym forum "poruszać", zaglądnij do menue pod FAQ: tu znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania. :!:

Wybór kategorii forum i tematów jest otwarty, prosimy o propzycje (patrz Kategoria ogólna Propozycje)

W innych kategoriach jak Stowarzyszenie, np. możesz dyskutować na tematy Stowarzyszenia (patrz Stowarzyszenie Propozycje)

- albo zaproponawać ankietę w kategorii "50-cio lecia" (patrz 50-lat minęło...)

- albo dodać swoje (Słowiankowe) zdięcie do Albumu (patrz menue Album) bąć założyć też swój album ...

Mamy wiele możliwości, a więc do dzieła... :cool:

:idea: I jeszcze malutki "tip" (podpowiedź):
do postów można dopisywać krótkie komentaże używając opcji "Dopisz komentaż do postu" króra się znajduje na każdym poscie w lewym górnym rogu ("czarna strzałka i kartka")

Owocnych dyskusji i miłego spędzenia czasu życzy
administrator forum :D
 
 
krzysztofniewiara 
Moderator

Członek ZPiT: tak
Posty: 135
Wysłany: Pią 23 Mar, 2007 11:31   

Rozmawiałem wczoraj z Anką Ferster ona ciągle liczy na pomoc swojej córy w swoim wejściu na Forum. Czy Ktoś jej pomoże tym bardziej ze ma zaległy spot dla mnie.

[ Komentarz dodany przez: admin: Pią 23 Mar, 2007 12:22 ]
Krzyś, czy Ty też sądzisz, że to takie trudne :?: - no to czekamy na propzycje jak to usprawnić :cool:
_________________
Krzych
 
 
ARTUT 
użytkownik nieaktywny



Członek ZPiT: tak
Posty: 0
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007 09:01   

Wydaje mi się, że ten temat jest najodpowiedniejszy na przywitanie się...

Witam wszystkich. Nazywam się Artur Machlowski (rocznik 1980). Od 7 roku życia rozpocząłem "karierę" w Małych Słowiankach. Od 1998 roku byłem członkiem Słowianek. W grudniu 2006 zakończyłem działalność. Warto dodać, że jestem młodszym bratem Piotrka Machlowskiego, który również tańczył w obu zespołach. Często jesteśmy ze sobą myleni... :D

Na majówce oficjalnie wstąpiłem w szeregi Stowarzyszenia. Z uwagi na moją pracę (jestem Redaktorem Naczelnym portalu http://valkiria.net i http://juniorek.info, oraz dyrektorem Agencji Valkiria http://agencja.valkiria.net) mogę zaoferować swoją pomoc dla Stowarzyszenia w kilku dziedzinach:

- internet i obsługa graficzno - multimedialna
- sprzęt komputerowy i audio-video
- pomoc przy organizacji zlotów i spotkań

Nie ukrywam, iż moim zdaniem najważniejszą kwestią dla Stowarzyszenia jest aktualnie przygotowanie obszernego archiwum zdjęć i nagrań audio - wideo ze wszystkich lat działalności Słowianek w celu wymiany ich między byłymi członkami. Można je później zebrać np. w osobnym wydaniu DVD. Drugą (moim zdaniem) ważną kwestią jest organizacja częstych spotkań integracyjnych dla byłych i aktualnych członków.

Pozdrawiam wszystkie Słowianki!
 
 
 
Lidka 
użytkownik małoaktywny



Członek ZPiT: tak
Posty: 9
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007 15:57   

:mrgreen: Brawo :!: Przedni pomysł i słowiańskiej duszy inicjatywa. Danusia przy biurku Stowarzyszenia, a także zapewne admin będą mieli z Ciebie porzytek. Przy okazji my wszyscy też. Pozdrawiam. :lol: Lidka.

[ Komentarz dodany przez: janeczek: Wto 23 Wrz, 2008 21:14 ]
miałaś rację - porzytek a nie pożytek
_________________
Liduszka
 
 
ARTUT 
użytkownik nieaktywny



Członek ZPiT: tak
Posty: 0
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007 16:12   

Dziękuję za uznanie! Na pewno będę starał się aktywnie działać w ramach Stowarzyszenia. Słowiankom zawdzięczam bardzo wiele i mam nadzieję, iż jakoś będę mógł się odwdzięczyć :)
_________________
Słowianek na emeryturze...
 
 
 
staszek 
użytkownik nieaktywny



Członek ZPiT: tak
Posty: 4
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007 23:06   Zróbmy jedną dobrą witrynę "Słowianki"

Artur, dziękuję za "pisme potwierdzenie" naszych rozmów na majówce.
jest to super sprawa, że "młodsze" Słowianki chcą się przyczynić do wspólnego prowadzenia tegoż forum/witryny...
:arrow: tutaj więcej.....
_________________
Staszek Z.
 
 
 
ARTUT 
użytkownik nieaktywny



Członek ZPiT: tak
Posty: 0
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007 12:33   

Chcą, chcą... że zacytuję znaną i popularną pieśń, która wielokrotnie niesie się w "kawiarni" w Domu Studenckim "Piast"...

"...bo wszystkie Słowianki to jedna rodzina..." ;-)

Wydaje mi się, że w aktualnych i byłych Słowiankach drzemie ogromny potencjał. Trzeba go tylko odpowiednio wykorzystać. A wtedy sceny całego świata będą nasze... hahaha... tylko nasze :D Nikomu ich nie oddamy ;-)
_________________
Słowianek na emeryturze...
 
 
 
michalkrzywda 
użytkownik nieaktywny



Członek ZPiT: tak
Posty: 0
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 09:03   

To i Chomiczek wyraża zgodę na pomoc w każdym projekcie a szczególnie w projekcie stworzenia nowej strony internetowej, w zasadzie portalu integrującego wszystkie obecne strony. Mam również pewne doświadczenie przy tworzeniu stron internetowych. Wspólnie możemy zrobić wiele, bardzo wiele. Zatem zróbmy jakieś wspólne spotkanie i omówmy szczegóły stworzenia nowego portalu. Zacytuje ostatnio często używany tekst: "Usiądźmy do wspólnych rozmów" :-) Pozdrawiam
 
 
 
Danusia 
Moderator
danusia


Członek ZPiT: tak
Posty: 160
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 22:04   

Proponuje stół do "wspolnych rozmow" w Klubie Plastyków przy ul. Łobzowskiej 3. Jest to dobre miejsce (nie tylko na oplatek), bo przede wszystkim latwo dostepne.
Mamy juz w gronie dotychczasowych "aktywistów" ustalony harmonogram spotkan az do stycznia. Jutro sie pojawi na stronie, bo musze go wydobyc z notatek.

:smile:
:smile: :smile:
 
 
ARTUT 
użytkownik nieaktywny



Członek ZPiT: tak
Posty: 0
Wysłany: Pią 25 Maj, 2007 07:48   

Dla mnie bomba! Tylko czy sprzedają tam piwo? ;-)
_________________
Słowianek na emeryturze...
 
 
 
Danusia 
Moderator
danusia


Członek ZPiT: tak
Posty: 160
Wysłany: Pią 25 Maj, 2007 08:36   

Tak
 
 
Michal 
użytkownik nieaktywny



Członek ZPiT: tak
Posty: 0
Wysłany: Nie 03 Cze, 2007 19:57   

Ja również potwierdzam swoją gotowość do pomocy w tym przedsięwzięciu (jak już napisałem w wątku na temat nowej witryny).
Trzeba się zatem spotkać i porozmawiać.
Pozdrowienia
 
 
 
Radi 
użytkownik nieaktywny



Członek ZPiT: tak
Posty: 0
  Wysłany: Pią 08 Cze, 2007 22:01   

Witam wszystkich serdecznie! :wink:
Tu Radi były słowianek obecnie członek Zespołu Tańców i PIeśni Bałkańskich Iglika
Zresztą tak samo jak Renata (Renee). W miarę możliwości prowadzę portal naszego zespołu
na który serdecznie zapraszam www.iglika.pl
Żałuje że nie udało mi sie dotrzeć na majówkę, ale następnej imprezy nie opuszczę :grin:
Faktycznie jeżeli chodzi o stronę stowarzyszenia to przydałoby się odświeżenie.
Logo to nie wszystko pomyśleć trzeba jak zaciągnąć tu byłe i aktualne słowianki
aby aktywnie działały głównie na forum a potem...poleci...
Z mojej strony mogę informować Was na forum o imprezach bałkańskich odbywających się w
Krakowie i okolicach.
Pozrawiam - Żiveli
Radi :cool:
_________________
Zespół Tańców i Pieśni Bałkańskich IGLIKA
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo