Danusia
Moderator danusia

Członek ZPiT: tak
Posty: 165
|
Wysłany: Sob 20 Sty, 2018 17:43 Po balu, po balu
|
|
|
Kochani,
dołączając się do grona organizatorów naszego sobotniego balu, tj. w szczególności Eli Chmielowskiej, Karoliny Daniec-Franczyk, Wiki Bisztygi, Jasia Głowni i Wieśka Samitowskiego serdecznie dziękujemy za Waszą liczną obecność i radość, którą wniósł każdy z Was.
Odrębne podziękowania dla naszej ukochanej kapeli pod wodzą Wiesia Dziedzińskiego z niezawodnym udziałem Jasia Pułki, Andrzeja Broniatowskiego i Wiesia Samitowskiego.
Dziękujemy Wam za miłe słowa, które do nas kierujecie po sobotniej imprezie. Miło było spędzić w takim przyjaznym gronie te parę godzin.
Z satysfakcją obserwujemy, że nasz krąg się poszerza. Wkrótce będzie udostępniona góra zdjęć, więc będzie co oglądać i wspominać przez kolejny rok.
Biur(k)o jeszcze czuje jak szalało na wszystkie cztery nogi, ale już duma o Majówce
Teraz czas na ferie zimowe. Jedźcie więc na narty tu i tam. Wracajcie wypoczęci i zrelaksowani.
Serdecznie pozdrawiamy
---------------------
[color=olive]Kochani !
Śladem lat ubiegłych, Stowarzyszenie organizuje dla Wychowanków i Przyjaciół ZPiT UJ "SŁOWIANKI" bal karnawałowy, który odbędzie się 3 lutego 2018 r. w Domu Kultury Kolejarza w Krakowie przy ul. św. Filipa 6.
Osoby towarzyszące spoza Stowarzyszenia mile widziane, jednakowoż po dokonaniu wpłaty na cele statutowe Stowarzyszenia w kwocie min. 40 zł (mile widziana każda większa wpłata). Nr rachunku Stowarzyszenia w ING Bank Śląski: 45 1050 1445 1000 0023 0162 3480
Taki sam dla wpłat składek członkowskich.
Impreza przewidziana jest od godz. 19.00 do 1.00 (z malutkim+). Można przynieść butelkę swojego ulubionego trunku.
W budynku Domu Kultury Kolejarza są pokoje noclegowe. Informacja dot. oferty noclegowej pod nr telefonu:
tel.: 12 634-59-50 | 505-241-248 oraz pod dołączonym linkiem
http://www.ktkdkk.pl/inde...lalnosc/noclegi
Mamy nadzieję, że spotkamy się w szerokim gronie.
Dołożyliśmy starań, aby spełnić Wasze oczekiwania. Sala jest duża, wszyscy będą się widzieć i słyszeć, będzie miejsce do odtańczenia całego programu zagranicznego, a i polskiego oczywiście też.
Prompter z ulubionymi piosenkami też się znajdzie.
Nasza najmilsza kapela na pewno nas nie zawiedzie i będzie nam przygrywać.
Poza tym przewiduje się disco (może nie polo, ale jakieś).
Prosimy o informacje zwrotne dot. Waszego przybycia.
Pozdrawiamy - organizatorzy[/color] |
|