To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum witryny slowianki.org
Forum dyskusyjne Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół ZPiT "Słowianki"

Informacje i ogłoszenia (zarząd SWiPS) - Spotkanie autorskie ze "Słowiankami" w tle

Danusia - Wto 08 Paź, 2019 20:42
Temat postu: Spotkanie autorskie ze "Słowiankami" w tle
Z przyjemnością informuję, że spotkanie autorskie wokół tomiku wierszy Zygmunta Adamkiewicza przebiegło w pięknej i uroczystej atmosferze.

Zygmunt otoczony gronem przyjaciół opowiadał o swojej twórczości i był w swoim żywiole.
Wśród licznej publiczności nie zawiodła grupa pierwszych "Słowianek", co musiało zakończyć się wspólnym śpiewaniem.

To był miły wieczór.



Koleżanki i Koledzy!

Dnia 10 października, o g. 18.00 w Osiedlowym Klubie Kultury na Woli Duchackiej w Szkole Podstawowej przy ul. Malborskiej 98 odbędzie się moje spotkanie autorskie ze „Słowiankami” w tle.

Dla zaznaczenia Jubileuszu 60-lecia powstania Zespołu "Słowianki", w którym byłem wieloletnim wokalistą, obok swojej poezji chcę również zaprezentować folklor bałkański w wykonaniu przybyłych na spotkanie "Słowianek" z tamtych początkowych lat.
Muzyków chętnych do zagrania proszę o przyniesienie instrumentów, „Słowianki” zaś o przygotowanie kilku tekstów do śpiewania biesiadnego.
Nasza Zosia Oczkowska wprowadzi nas w odpowiedni klimat i opowie kilka ciekawostek z życia Zespołu. Podczas wieczoru będzie można nabyć mój ostatni tomik.
Mam przekonanie, że spotkanie będzie mieć charakter spontaniczny i przyjacielski, gdyż łączy nas muzyka i poezja.

Serdecznie zapraszam Zygmunt Adamkiewicz



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group