To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum witryny slowianki.org
Forum dyskusyjne Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół ZPiT "Słowianki"

Archiwum SWiPS - Byłem w Chorwacji

krzysztofniewiara - Wto 04 Cze, 2013 10:50
Temat postu: Byłem w Chorwacji
Przeżyłem wspaniałe 8 dni w Chorwacji, Słowenii i Bośni ale głównie Chorwacja. Zaczęliśmy od Zagrzebia i chorwackiej Częstochowy Maria Bistrica- nieopodal stolicy. potem była Postojna z cudownymi jaskiniami, cała Istria z Pulą, Rovinij i Rijeką, Zadar, Split, Vodice i oczywiście Dubrownik. Byliśmy też w Medjugorie i Mostarze, trasa dla wytrwałych prawie 4 tysiące kilometrów. Na koniec cudowne Plitvickie Jeziora z wodospadami jak Niagara. Pojechałem z krakowskim biurem Sol-Tour, polecam świetnie zorganizowany wyjazd, kompetentni przewodnicy , dobre hotele i autokar, no i całkiem nieduże pieniądze 1235 zł.
Po tej tej wycieczce jestem mądrzejszy i w pełni przygotowany do przyjęcia Chorwacji na Rynku w Krakowie do UE. Lubią nas tam Polaków, kochają Jana Pawła II, w każdej wiosce i mieście jest obowiązkowo albo ulica albo główny plac Jego Imieniem.

A może byśmy tak zebrali się do kupki i w naszym cudownym " prasłowiankowym" gronie zaliczyli Bałkany, Sol-Tour korzystając ze swoich kontaktów pomógłbym nam zorganizować taki wyjazd.
Ogłaszam wstępne zapisy, jak będzie 40 chętnych podejmuję się zorganizować taki wyjazd.

Potwierdzam też już oficjalnie nasz koncert 3-go lipca na Rynku Krakowskim z okazji Przyjęcia Chorwacji do UE , zostaliśmy oficjalnie zaproszeni przez Ambasadora i Konsula Chorwacji. Sprawę pilotuje nasz " ambasador bałkański" Zeniu Krukowiecki.

Szczegóły niebawem

[ Dodano: Sro 05 Cze, 2013 09:55 ]
Wczoraj rozmawiałem z Biurem Soltour i p. Jagoda Pawłowska powiedziała że " będzie to dla nas wielki zaszczyt jak Państwu pomożemy zorganizować wyjazd na Bałkany " więc kochani sprężajcie się na następny rok jedziemy!!!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group